Strefa Chwały Festiwal to rekolekcje uwielbieniowe połączone z wakacyjnym wypoczynkiem, które w tym roku odbędą się w dniach od 6 do 11 lipca w Starym Sączu na placu przy Ołtarzu Papieskim.

Dobra muzyka i modlitwa stanowią przestrzeń wzrostu dla każdego. Podczas rekolekcji posługuje zespół Strefy Chwały, składający się z czołowych polskich muzyków chrześcijan, którzy zbliżają uczestników do prawdy, dobra i piękna. Rekolekcje to przestrzeń dla całych rodzin. Gry, zabawy i zawody rodzinne są wspaniałą integracją całej Strefy Chwały.

Na uczestników, którzy zgromadzą się między 6 a 11 lipca przy Ołtarzu Papieskim w Starym Sączu, czekają liczne panele, konferencje, a także występy znanych muzyków. Na Festiwalu pojawią się m.in. bp Andrzej Jeż, bp Artur Ważny, bp Grzegorz Suchodolski, ks. Robert Pisula, o. Tomasz Nowak OP, ks. Piotr Spyra, Anna Cmokiewicz, Aleksander Bańka, Andrzej Sobczyk, Joachim Mencel, Hubert Kowalski, Mate.O i wielu innych.

Organizatorom zależy na tym, aby każda osoba znalazła w trakcie wydarzenia coś dla siebie. Z myślą o najmłodszych uczestnikach powstała Strefa Chwały Kids, w ramach której zostały zaplanowane liczne zabawy i zajęcia artystyczne. Dla młodzieży została natomiast zorganizowana Strefa Chwały Young z warsztatami, w trakcie których będzie można doskonalić umiejętności artystyczne, fotograficzne, muzyczne, aktorskie czy wokalne pod okiem twórców i artystów.

Zapisać można się przez formularz na stronie www.strefachwaly.pl/rejestracja

Organizatorem rekolekcji jest Muza Dei.

KAI / Stary Sącz