Studio TVP zamieniło się w przestrzeń muzycznego uwielbienia, rozszerzającą się dzięki transmisji na domy w całej Polsce. Trwało uwielbienie Boga w jedności ze studiem w Warszawie… przed telewizorem. Gratulacje dla pomysłodawcy: o. Michała Legana, realizatorów, muzyków i ewangelizatorów. Koncerty Chwały na światowym poziomie.

W sobotę 15 ksietnia od  17:15 do 19,28 TVP1 zaprosiła  do wspólnej modlitwy w oparciu o 14 stacji Drogi Światła.

30-osobowa orkiestra, dwa chóry, zespoły, soliści, biskup Artur Ważny oraz świeccy ewangelizatorzy Iwona Zielonka i Marcin Zieliński to tylko część wielkiej wspólnoty modlitewnej do której dołączyć mógł każdy!

Wybrzmiały hity muzyki chrześcijańskiej w wykonaniu takich formacji, jak:  TGD, Mocni w Duchu, Andrzej Lampert, Beata Bednarz, Basia Pospieszalska, Marta Ławska , Arkadio, Stan Fortuna, @Mate.O i Agnieszka Cudzich, VM & New-Ye, newlifem.

Dziękujemy niezastąpionemu dyrygentowi Hubertowi Kowalskiemu za wspaniałą współpracę, Marcinowi Pospieszalskiemu za poruszające serca aranżacje. Gratulacje dla całej Orkiestry, wspaniałego Chóru, wszystkich Zespołów i Solistów. Dziękujemy wspaniałym prowadzącym: Idzie Nowakowskiej Herndon i Tomaszowi Wolnemu oraz głoszącym: bp. Arturowi Ważnemu, Iwonie Zielonce i Marcinowi Zielińskiego. Kochana publiczności - niezwykła: wspaniale było z Wami się modlić. Dziękujemy za tyle ciepłych Słów. Bóg porusza serca, niezależnie od miejsca... 

Mamy nadzieję, że #ProjektUniesieni stanie się coroczną tradycją.

Zapraszam do obejrzenia całego koncertu:

https://vod.tvp.pl/.../koncerty.../odcinek-58,S01E58,397514