W dniach 28-30 sierpnia 2020 r. w Drzewocinach odbędą się rekolekcje wszystkich zainteresowanych poznaniem Dzieci Światłości, formacją w Szkole, ale także tych, który nie mogą uczestniczyć w roku formacyjnym ze względu na wiek lub bycie np. w związku małżeńskim.

Rekolekcje Duchowości to skondensowany czas poznania i doświadczenia tego co od 36 lat proponuje o. Daniel Ange w szkole Jeunesse-Lumière we Francji oraz co Katolicka Szkoła Kontemplacji i Ewangelizacji Młodych Dzieci Światłości od 16 lat przeżywa w Polsce. Będą nauczania, czas modlitwy i ciszy, rozmów w grupach oraz odpoczynku.

Krótkie rekolekcje rozpoczną się w piątek 28 sierpnia o godz. 19:00, a zakończą w niedzielę 30 sierpnia około godz. 14:00.

  • Miejsce: Miejscem rekolekcji będzie Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Caritas Archidiecezji Łódzkiej w Drzewocinach. Adres: Drzewociny 67, 95-081 Dłutów. Prosimy zabrać ze sobą: Pismo św., śpiwór, buty na zmianę oraz maseczkę do zakrywania w ust i nosa.
  • Zgłoszenia: prosimy kierować na nr: +48 (42) 235-36-63 lub mailem dzieciswiatlosci@gmail.com Prosimy podać: Imię, nazwisko, miasto zamieszkania, wspólnotę do której się należy, telefon oraz mail do kontaktów. Prosimy napisać czy osoba jest w stanie sama dojechać do Drzewocin czy potrzebuje zabrania z Łodzi lub Warszawy.

_______________________

Źródło: archidiecezja.lodz.pl