W dniach 18-19 lutego 2021 r. w Atlas Arenie w Łodzi odbędą nie rekolekcje wielkopostne dla młodzieży archidiecezji łódzkiej. W tym roku do udziału w tym wydarzeniu oraz do posługi ewangelizacyjnej zostali zaproszeni ewangelizatorzy ze środowiska Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej – Przystanek Jezus (PJ).

Spotkanie kilkudziesięciu tysięcy młodych gromadzących się podczas rekolekcji wielkopostnych w Łodzi, potrzebuje obecności i posługi ewangelizatorów z Przystanku Jezus: księży, sióstr zakonnych, małżonków, osób świeckich, którzy nie lękają się wychodzić do młodych z Ewangelią i osobistym świadectwem spotkania z Bogiem. Dlatego to zaproszenie jest kierowane do Ciebie – napisali na swojej stronie organizatorzy Przystanku Jezus – Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji – Wspólnota św. Tymoteusza.

Jeśli tylko możesz w tym czasie być z nami i posługiwać ewangelizacyjnie, zapisz datę 18-19 lutego 2021 r. w kalendarzu i zgłoś swoją obecność poprzez formularz!

Organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie dla ekipy ewangelizacyjnej z Przystanku Jezus. Więcej szczegółów otrzymasz na swoją pocztę mailową po dokonaniu zgłoszenia.

Modlimy się za Was i młodych, którym będziemy posługiwać podczas tych rekolekcji wraz z abp. Grzegorzem Rysiem – gospodarzem i pomysłodawcą tego wspaniałego wydarzenia oraz miejscową ekipą organizacyjną księży i osób świeckich – piszą członkowie ekipy Przystanku Jezus.

Chęć udziału w Przystanku Jezus na Arenie Młodych można zgłosić za pomocą formularza.

ZAPISZ SIĘ

Zapraszamy!

______________________

Źródło: przystanek Jezus.pl