W dniach 29 lipca do 5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą odbyła się XIX edycja Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej Przystanek Jezus. 3 intensywne dni rekolekcji i 4 dni ewangelizowania. W tym czasie na PJ było w sumie 570 ewangelizatorów, w tym 270 kobiet (50 sióstr zakonnych i 220 świeckich kobiet i dziewczyn) i 300 mężczyzn (60 księży i 240 świeckich oraz kleryków).

Na scenie gościli wspaniali artyści, ciekawe osobowości i przewodnicy duchowi, a pod wielkim namiotem schronienie przed upalnym słońcem i harmiderem festiwalu znalazło mnóstwo osób, których nie sposób policzyć.

Do organizatorów wciąż spływają świadectwa ewangelizatorów, którzy opowiadają, jak Bóg działał przez nich wśród uczestników Festiwalu Pol’And’Rock.

Dlaczego Przystanek Jezus to tak wspaniałe wydarzenie? – Dlaczego jest taki piękny i dlaczego tak wielu się nim zachwyca, i jest pewnego rodzaju znakiem dla Kościoła w Polsce? Ponieważ w centrum jest Jezus – powiedział podczas Mszy kończącej PJ ks. Artur Godnarski, organizator inicjatywy.

WIĘCEJ INFORMACJI