W dniach 8-10.07.2021r. w Sławie (diec. zielonogórsko-gorzowska) będzie odbywał się festiwal kultury hip-hop „Rap stacja”. Jest to największe wydarzenie hip-hopowe w Polsce. „Zapragnęliśmy, aby pokazać również chrześcijański wymiar kultury hip hop. Chcemy, by był to czas spotkania kościoła „żywego”, czyli takiego, który jest poza murami świątyni” – mówią organizatorzy.

Będzie to czas modlitwy, wspaniałych warsztatów, różnych aktywności ewangelizacyjnych oraz koncertów. Całe wydarzenie rozpocznie się 9 lipca, a zakończy się Mszą Świętą z modlitwą o uzdrowienie w dniu 11.07.2021r.

Wydarzenie rozpocznie się 9.07.2021r. Warsztatami Ewangelizacyjnymi, które poprowadzi Krzysztof Sowiński z wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic. Krzysiek jest ojcem, mężem, ewangelizatorem oraz muzykiem. Będzie chciał podzielić się z nami swoim doświadczeniem ewangelizacyjnym i rozpalić nasze serca do wyjścia na spotkanie z uczestnikami festiwalu. Warsztaty zostaną zakończone Mszą posłania, po której nastąpi ewangelizacja. Jezusa będziemy głosić na różne sposoby. Jeśli nie masz doświadczenia, nigdy nie uczestniczyłeś/aś w takim wydarzeniu, nie martw się, będzie dużo różnych aktywności.

Koszt udziału w warsztatach i ewangelizacji to 100 zł. W tej kwocie organizatorzy zapewniają: nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, „pakiet ewangelizatora”, materiały do ewangelizacji. Część z tej kwoty pokryje koszty związane z koncertami, takie jak scena, pobłogosławienie finansami osobom, które będą nam służyły.

Zapisy trwają do 03.07.2021r.

Jeśli chcesz dołączyć do grona ewangelizatorów, oto link do zapisów:
https://forms.gle/GkHQgHnxs7vnDBYr9

Link do wsparcia modlitewnego znajdziesz tutaj:
https://forms.gle/cmftXS8E7DUsid2j8

Więcej informacji:

facebook.com