Już w niedzielę 24 listopada 2019 r. w Porszewicach rozpocznie się pierwszy z czterech modułów IV edycji Ogólnopolskiej Szkoły Ewangelizatorów. Poniżej przekazujemy najważniejsze informacje dla uczestników.

Adres: Dom Rekolekcyjny Porszewice 24C; 95-200 Pabianice;

Rozpoczęcie zajęć: niedziela 24 XI od g. 16.00 – rejestracja i rozlokowanie uczestników; 18.00 – kolacja; 19.00 – rozpoczęcie zajęć.

Zakończenie zajęć: piątek 29 XI o g. 14.00 obiadem.

WAŻNE: Zgodnie z Regulaminem OSE udział oznacza obecność od początku do końca zajęć. Uprzedzając pytania zdecydowanie stwierdzamy: nie wyrażamy zgody na wybiórcze traktowanie zajęć jak i wcześniejsze opuszczanie modułu, ponieważ jest on tak skonstruowany, że zajęcia w całości stanowią spójną strukturę i wprowadzają w doświadczenie które zawarliśmy w całości koncepcji OSE. Prosimy o uszanowanie naszej prośby i poukładanie tak swoich odpowiedzialności i zajęć by móc wziąć udział w całości.

Plan zajęć: został wysłany mailem do każdego uczestnika.

Dojazd do Porszewic: z dworca PKP Łódź Kaliska autobusem nr 43A do Konstantynowa Łódzkiego. Proszę wysiąść na przystanku Plac Wolności. Następnie taksówką do Ośrodka rekolekcyjnego w Porszewicach. (W niedziele nie kursuje żadna komunikacja publiczna do Porszewic).

Prosimy zabrać ze sobą: Biblię, leki na własne dolegliwości, instrument muzyczny jeśli na jakimś potrafisz grać. Księży i diakonów prosimy o zabranie ze sobą alb i stół koloru białego.

Do zobaczenia wkrótce!

Ekipa OSE