Jeśli znacie i czytacie portal Aleteia.pl serdecznie zachęcamy do wsparcia go. Na naszej stronie wielokrotnie publikowaliśmy bardzo dobrej jakości artykuły i wywiady zaczerpnięte z tego ewangelizacyjnego portalu, a także korzystaliśmy z pomocy jego dziennikarzy przy relacjonowaniu ogólnopolskich wydarzeń ewangelizacyjnych, jak na przykład Przystanek Jezus. Poniżej przekazujemy prośbę o wsparcie skierowaną do Czytelników przez redaktor naczelną polskiej edycji Aletei Panią Annę Sosnowską i zachęcamy do hojności.

“Bardzo się cieszymy, że milionom młodych ludzi możemy bezpłatnie dostarczać treści przenikniętych wartościami oraz takich, które podnoszą na duchu i pomagają w chrześcijańskim przeżywaniu codzienności. Jednakże Aleteia nie będzie w stanie kontynuować tego kluczowego dzieła ewangelizacji bez Waszego wsparcia!

Zachęcamy Was gorąco do wzięcia udziału w tej przygodzie w charakterze jednego z naszych dobroczyńców. To dzięki Wam przekaz chrześcijańskiej wiary i katolickich wartości kolejnym pokoleniom ma szansę skutecznie dotrzeć do młodych Polaków.”

CZYTAJ WIĘCEJ I WESPRZYJ PORTAL

_________________

Źródło: pl.aleteia.org