Wakacyjna Ewangelizacja Bieszczadów – Bieszczady dla Jezusa 2015

0
2505

Wakacyjna Ewangelizacja Bieszczadów – Bieszczady dla Jezusa 2015
Polańczyk-Solina-Myczków-Wołkowyja-Ustrzyki Górne-Wetlina-Cisna
13-19 lipca 2015

Bieszczady to miejsce odpoczynku i radosnego przebywania dla wielu ludzi z całego kraju, którzy tu pragną spędzić czas odnowy sił fizycznych ale i duchowych. Przybywają tu także ludzie zagubieni, poszukujący sensu życia. Podczas inicjatywy WEB chcemy dla wszystkich zapewnić przede wszystkim pomoc i wsparcie moralne i duchowe formie wspólnego przebywania, spotkań, dialogu, modlitwy wspólnotowej, a także przez koncerty znanych wykonawców chrześcijańskich, projekcji filmowych, spektakli małych form teatralnych itp.
Inicjatywa jest koordynowana przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Św. Jakuba Apostoła działającą w ramach Katolickiego Stowarzyszenia UNUM z udziałem Wspólnot, Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich (Ruch Apostolstwa Młodzieży, Ruch Światło-Życie, Odnowę w Duchu Świętym i in.)
Mamy nadzieję, że inicjatywa Wakacyjnej Ewangelizacji Bieszczadów będzie promowana w dalszym ciągu nie tylko przez naszą Archidiecezję, ale także przez inne Kościoły lokalne, bo jest to jedna z inicjatyw ewangelizacyjnych w Polsce, którą warto kontynuować.
Serdecznie zapraszamy na kolejną Wakacyjną Ewangelizację Bieszczadów „Bieszczady dla Jezusa 2015”

Zapisy – do końca czerwca. Koszt 100 zł.
Miejsce: Polańczyk
Start: 13 lipca 2015 r. godz. 15.00
Rekolekcje: 13 – 15 lipca 2015
Ewangelizacja: 16 – 19 lipca 2015
Rozjazd: 20 lipca 2015
W planie ewangelizacja na plaży, ulicy i na wodzie, koncerty, filmy, rozmowy indywidualne.
Zapraszamy animatorów i tych, którzy pragną dzielić się Jezusem z innymi.
Osoby spoza Szkoły Nowej Ewangelizacji, RAM, KSM i Oazy powinny przywieźć opinie lub list polecający od swojego duszpasterza.

Link do formularza zgłoszeniowego http://www.bieszczadydlajezusa.pl/index.php?option=com_proforms&jid=1&cid=-1&Itemid=133

Zespół Szkoły Nowej Ewangelizacji Świętego Jakuba Apostoła Archidiecezji Przemyskiej

image