Przekazujemy zaproszenie od Wspólnoty Metanoia, która od 5 lat organizuje konferencję Strefa Zero. Spotkanie odbędzie się 25-26 czerwca w Katowicach.

„Inspiracją dla tegorocznej Strefy Zero 2016 stały się słowa z Księgi Aggeusza:
„Czy jest między wami ktoś, co widział ten dom w jego dawnej chwale? A jak się on wam teraz przedstawia? Czyż nie wydaje się wam, jakby go w ogóle nie było?”
Ag 2,3

Chcemy widzieć Kościół okazały, sławny i wspaniały, pragniemy widzieć jego chwałę! Ta wizja napędza nas do pracy i inspiruje. To pytanie z księgi Aggeusza będzie nam towarzyszyć podczas tegorocznej konferencji. Już dzisiaj zapraszamy Cię do śledzenia tego wydarzenia i prosimy o wsparcie modlitewne i finansowe. Potrzebujemy Ciebie!

Więcej na stronie internetowej.

Przez 2 dni, 25 i 26 czerwca chcemy się inspirować i pozwolić Bogu, by tworzył z nas Kościół, który jest Jego marzeniem, Kościół okazały, sławny i wspaniały. To będzie niesamowita konferencja na świetnym poziomie! Zaprosiliśmy niesamowitych mówców, wybraliśmy z myślą o Was bardziej przystępną lokalizację po to, by jak najwięcej obecnych i potencjalnych liderów mogło wzrastać i stawać się okazałą i wspaniałą częścią Bożego marzenia.”

Gośćmi konferencji będą:

image