„Ludzie, nauczcie się tańczyć, bowiem aniołowie w niebie nie będą wiedzieli, co z wami zrobić.” św. Augustyn

Serdecznie zapraszamy na Rekolekcje Uwielbienia Boga Tańcem, które poprowadzi s. s. Anna Musiał ze zgromadzenia Sacre Coeur.

Siostra Anna pisze o swojej przygodzie z tańcem w ten sposób:

Jestem siostrą zakonną w Zgromadzeniu Najświętszego Serca Jezusa (Sacré Coeur). Moja przygoda z tańcem trwa od 2009 roku.
Regularnie uczestniczę w warsztatach tańca, by rozwijać swoje umiejętności. Od pewnego czasu poprzez taniec wyrażam moje doświadczenie wiary.

Polega to na tym, że muzykę, która towarzyszy mi na drodze duchowej, przekształcam w układy taneczne pełne gestów i ukrytych symboli.

Ufam, że nie są to moje pomysły choreograficzne, ale są owocem modlitwy i pochodzą z natchnienia Ducha Świętego. Moją największą pasją jest taniec izraelski i modlitewny, ale uczę również tańców z różnych stron świata.

Taniec to taka forma modlitwy, która angażuje całego człowieka. Kiedy Bóg patrzy na nas – piękniejemy, Jego uśmiech sprawia, że rozkwitamy. Taniec raduje serce Ojca. Dajmy porwać się Jezusowi do tańca i wytańczmy Mu swą miłość w Duchu Świętym!

Wszystkich chętnych bez względu na wiek czy doświadczenie taneczne – zapraszamy na weekendowe warsztaty modlitwy tańcem.

Kiedy: 15-18 lutego 2018 r.

Gdzie: Kęszyca Leśna (woj. lubuskie)

Info o zapisach: TUTAJ