Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji

0
2962

 

Z radością prezentujemy nową interesującą książkę z Serii Nowej Ewangelizacji, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Przystanek Jezus.

„Przewodnik parafialny po nowej ewangelizacji – plan działania w dzieleniu się wiarą” to doskonała lektura dla każdego proboszcza, diakona, pracownika administracyjnego parafii, a także katechety, animatora i lidera małej grupy.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ!

Autor, ks. Robert J. Hater – znany i ceniony duszpasterz diecezji Cincinnati oraz profesor teologii twierdzi, że miłość rodzica, współczucie sąsiada, biznes prowadzony uczciwie przez pracodawcę, sumienność pracownika, ciepłe przywitanie w parafii oraz świadectwo dobrego życia są formami ewangelizacji. Wyraża także nadzieję, że niniejsza publikacja pomoże osobom odpowiedzialnym sprostać współczesnym wyzwaniom duszpasterskim. Jego praca przedstawia zagadnienia nowej ewangelizacji w kontekście życia parafialnego: współczesnej kultury, posługi Słowa, liturgii i wolontariatu oraz rodziny i miejsca pracy. Autor wyjaśnia również, czym jest nowa ewangelizacja rozumiana po katolicku.

przewodnik parafialny po NE

Niewątpliwą zaletą Przewodnika parafialnego po nowej ewangelizacji jest to, że autor nie proponuje kolejnych struktur i programów. Zamiast tego przedstawia wizję, w której proboszczowie, pracownicy parafii i rodziny mogą stać się ewangelizatorami.

Książkę można zamawiać w KSIĘGARNI PRZYSTANEK JEZUS.

Gorąco polecamy.