Projekt ABBA to głoszenie kerygmatu połączone z modlitwą o uzdrowienie organizowane przez Profeto. Tym razem ewangelizacyjne spotkania odbywać się będą w pierwsze środy miesiąca w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stadnikach. Pierwsze już 6 października o godz. 18.00.

– Będziemy głosić kerygmat, czyli prawdę o bezwarunkowej miłości Boga Ojca do człowieka. Każdy z nas jest Jego ukochanym dzieckiem i każdy z nas może do Niego mówić „Abba”, to znaczy „Tatusiu” – mówi ks. Michał Olszewski SCJ, inicjator ewangelizacyjnych spotkań.

W czasie nabożeństwa fragmenty Pisma Świętego ze Starego i Nowego Testamentu będą komentowane przez trzech sercanów: ks. Michała Olszewskiego SCJ – twórcę Profeto, ks. Dariusza Lewczaka SCJ – proboszcza ze Stadnik oraz ks. Adama Pastorczyka SCJ – wicerektora sercańskiego seminarium. Między kolejnymi nauczaniami prowadzona będzie modlitwa uwielbienia, a po nich modlitwa o uzdrowienie z nałożeniem rąk. Nabożeństwo będzie rozpoczynało się po parafialnej Mszy św. o godz. 18.00.

Projekt ABBA będzie transmitowany na antenie Radia Profeto i na kanale Profeto w serwisie YouTube, ale sercanie zapraszają do uczestnictwa w modlitwie w kościele w Stadnikach. Po zakończeniu wszyscy uczestnicy są zaproszeni na ciepłą herbatę – będzie okazja do spotkań i rozmów.

Spotkanie inaugurujące Projekt ABBA odbędzie się w środę 6 października.

Projekt ABBA jest kontynuacją ewangelizacyjnych spotkań z cyklu „Serce w Serce z Jezusem”. Tradycja tych ewangelizacyjnych nabożeństw z modlitwą o uzdrowienie sięga Roku Wiary i rekolekcji „Credo” głoszonych w niewielkiej parafii Niskowa k. Nowego Sącza przez ks. Michała Olszewskiego SCJ.

__________________________

Profeto uruchamia Projekt ABBA