Szanowni Księża, serdecznie zapraszamy i polecamy rekolekcje kapłańskie, które w dniach 18-21 października 2021 r. prowadzi o. Krzysztof Czerwionka wraz z dyrektorami Szkół Nowej Ewangelizacji w Ośrodku Konferencyjno-Rekolekcyjnym Archidiecezji Łódzkiej w Porszewicach.

Jedną z najbardziej fascynujących osób – PASTERZY EWANGELIZATORÓW Nowego Testamentu jest bez wątpienia Szaweł z Tarsu, ten, który potem stanie się Pawłem Jezusa. Na tych rekolekcjach opartych na kursie Sekret Pawła z programu formacji SESA (Szkoły Ewangelizacji Św. Andrzeja) odkryjemy w jaki sposób święty Paweł zdołał zrobić tak wiele dla ewangelizacji w tak krótkim czasie, jaki miał od momentu spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem. To dobry czas dla każdego kapłana, aby odnaleźć dla życia i pracy pastoralnej właściwą  wizję i strategię, żeby ewangelizować z jeszcze większą mocą.

Rozpoczęcie 18.10. godz. 15.00 (Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia obiadu o godz. 13.00 – kontakt z recepcją). Zakończenie w czwartek obiadem.

ZAPISY TUTAJ

Do uczestnictwa w rekolekcjach zapraszamy księży diecezjalnych i zakonnych.

Koszt udziału:

  • pokój 1-os – 580 zł
  • pokój 2-os – 490 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________

Zdjęcie: archidiecezja.lodz.pl