„Owocna posługa wśród młodzieży” – nowa książka z Serii Nowej Ewangelizacji

0
1946

 

1 czerwca na polskim rynku pojawi się kolejna książka z Serii Nowej Ewangelizacji

Owocna posługa wśród młodzieży, czyli jak towarzyszyć młodym.

Jest to wznowienie pozycji Jima Burnsa, która ukazała się z języku polskim wiele lat temu. Teraz jej nowe wydanie zostało przez autora i jego zespół  współpracowników poprawione i uzupełnione o nowe wątki pracy z młodymi ludźmi we współczesnej, szybko zmieniającej się rzeczywistości.

Wstęp do książki napisał ks. Artur Godnarski, sekretarz Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji i pasterz Wspólnoty św. Tymoteusza, która od 20 lat podejmuje posługę ewangelizacyjną wśród młodzieży w Polsce i poza granicami kraju.

Ks. Godnarski pisze we Wstępie, że „Niewielu dorosłych podejmuje refleksję nad owocną obecnością w życiu młodzieży, która kształtowałaby postawę ucznia-misjonarza opartą na Ewangelii. Książka Jima Burnsa daje odpowiedź na pytanie, jak towarzyszyć młodym w sposób inteligentny, twórczy, odpowiedzialny i sensowny.” Według niego nawiązywanie relacji z młodymi może się udać tylko na drodze budowania z nimi przyjaźni.

 

Książkę można zamawiać w przedsprzedaży i cenie promocyjnej do dnia premiery: 1.06.2017 r. w Księgarni Przystanek Jezus.

 

ZAMÓW KSIĄŻKĘ