Przekazujemy wiadomość Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej i zapraszamy do udziału w warsztatach uwielbienia. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu od października 2018 do czerwca 2019, w ostatnią niedziele każdego miesiąca.

 

Nadchodzi godzina, kiedy prawdziwi czciciele będą wielbili Ojca w Duchu i prawdzie

(J 4, 23a).

Co to Słowo oznacza dla nas? Do czego zaprasza? Czy jestem prawdziwym czcicielem? Jak uwielbiać Boga, kiedy w życiu stykamy się z różnymi, często trudnymi sytuacjami? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszamy Was na warsztaty Nowy Początek – Fundament Uwielbienia.

Konferencje, świadectwa, modlitwa, dzielenie się Słowem Bożym…

Prowadzący to m.in. członkowie zespołu DNA – DlaNasAbba, przez kilka lat współpracujący ze Szkołą Nowej Ewangelizacji diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, głoszący rekolekcje w całej Polsce i poza jej granicami, odpowiedzialni za muzyczną oprawę wydarzenia Jezus Na Stadionie; ale przede wszystkim to ludzie idący za Jezusem jak każdy z nas, którzy odkryli powołanie do dzielenia się znakami żywej obecności Boga w ich życiu i posłudze.

Jako, że wszyscy jesteśmy wezwani do uwielbienia, propozycja formacji obejmuje każdego, kto pragnie zgłębić temat uwielbienia Boga w swoim życiu. Zapraszamy też wszystkich, którzy posługują, lub mają pragnienie posługi muzycznej, bądź prowadzenia modlitwy uwielbienia. Na warsztatach będziemy rozważać, ale i często doświadczać w praktyce:

  • Czym właściwie jest uwielbienie i co na ten temat mówi Pismo Święte?
  • Jak otwierać się na Ducha Świętego?
  • Co to jest pieśń nowa i kto może ją śpiewać?
  • Dlaczego tak często napotykamy przeszkody w podejmowaniu posługi?
  • Co czyni Bóg, gdy oddajemy Mu nasze talenty?
  • Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla mnie?
  • W jaki sposób prowadzić modlitwę uwielbienia?
  • I wreszcie w jaki sposób ćwiczyć swój warsztat techniczny i rozwijać talent dany od Boga, aby oddać Mu to, co najlepsze?

Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu od października do czerwca, w ostatnią niedziele każdego miesiąca w godz. 10:00-14:00

Fundament Uwielbienia – Razem odkrywajmy nasze powołanie do relacji z żywym i prawdziwym Bogiem, który kocha nas bezwarunkowo i pragnie, abyśmy doświadczali Jego obecności w każdym momencie życia.

KLIKNIJ, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ