Kraków: 22 sierpnia odbędzie się rejs ewangelizacyjny statkiem po Wiśle

0
1272
rejs ewangelizacyjny statkiem po Wiśle

Rejs ewangelizacyjny statkiem po Wiśle po raz drugi odbędzie się w Krakowie. Organizatorem spotkań jest radio nowohuckie.pl, Pallotyńska Wspólnota Ewangelizacyjna oraz Krakowska Żegluga Pasażerska. Kapitanem rejsu będzie ks. Michał Olszewski, sercanin, egzorcysta. Wraz z ewangelizatorami będzie można wypłynąć statkiem już 22 sierpnia.
„Comiesięczne spotkania mają na celu głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie i możliwość decyzji o przyjęciu Go jako swojego osobistego Pana i Zbawiciela. Chcemy również w Roku Wiary zastanowić się nad naszą wiarą i swoim miejscem w Kościele” – podkreśla ks. Łukasz Gołaś, z Pallotyńskiej Wspólnoty Ewangelizacyjnej. „Chcemy budzić naszą wiarę, bez względu jak ona wygląda teraz. Dziś każdy z nas, bez względu kim jest i jaką funkcje pełni – potrzebuje jeszcze raz zatrzymania się i spojrzenia na siebie” – dodaje duchowny.

Pierwszym kapitanem rejsu ewangelizacyjnego, który odbył się 18 lipca był bp Grzegorz Ryś, przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji KEP.

Najbliższy rejs odbędzie się 22 sierpnia o godz. 20 na statku Nimfa obok mostu Grunwaldzkiego. W trakcie zaplanowano dzielenie się Ewangelią, dyskusję z członkami pallotyńskiej wspólnoty. Kapitanem rejsu będzie ks. Michał Olszewski, egzorcysta.

Koszt rejsu to 10 zł. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego należy zapisywać się dzwoniąc pod numer +48 (12) 42 20 855 lub wysyłając maila ewangelizacja@nowohuckie.pl. Rejsy ewangelizacyjne odbywają się raz w miesiącu.

led / Kraków

 

____________________________________

Tekst umieszczony dzięki współpracy z serwisem www.kai.pl