Światowe Dni Młodzieży zbliżają się wielkimi krokami, dlatego wolontariusze i Ambasadorzy ŚDM zapraszają do wspólnego świętowania i przygotowania do tego wydarzenia w czasie koncertów „Are you ready?”

Wydarzenia muzyczne organizowane we Wrocławiu i Warszawie są skierowane nie tylko do osób, które wezmą udział w ŚDM, ale także dla szerszego grona. Dla ŚDM zagrają Ambasadorzy ŚDM: Arkadio, ks. Jakub Bartczak, Maleo Reggae Rockers, TAU oraz zespoły: TGD z nową płytą i NiemaGOtu.

Koncerty odbędą się 10 czerwca – w Hali Stulecia we Wrocławiu oraz 12 czerwca – w Hali Torwar w Warszawie. W czasie koncertów wolontariusze ŚDM będą także odpowiadać na pytania związane z przygotowaniem i przebiegiem lipcowego wydarzenia, a także zaprezentują inicjatywy związane z ŚDM, jak na przykład projekt: „Wymaluj obraz”.

Na pierwszym koncercie „Are you ready?” w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie bawiło się ponad 1000 osób.

Bilety można kupić za pośrednictwem stron www.eventim.pl lub www.ticketpro.pl. Ceny biletów rozpoczynają się od 30 zł. Dochód zostanie przeznaczony na organizację ŚDM, zwłaszcza na wsparcie wolontariatu.