13 listopada w Tauron Arenie w Krakowie odbędzie się koncert dziękczynno-uwielbieniowy, inspirowany Wydarzeniami Centralnymi ŚDM „Bóg liczy na Ciebie”. Całe wydarzenie będzie transmitowana na żywo przez program pierwszy Telewizji Polskiej.

Podczas koncertu wystąpią Sean Simmonds, Zespół TGD, Kuba Badach, Kasia Cerekwicka oraz Adam Sztaba.

Aby wziąć udział w koncercie

ZAPISZ SIĘ

Koncert wpisuje się w cykl spotkań organizowanych przez Archidiecezję Krakowską, które są kontynuacją doświadczenia Światowych Dni Młodzieży. W październiku odbyło się spotkanie: „Are you ready? – YES”, które zgromadziło blisko 4,5 tys. młodych ludzi. Był to czas dzielenia się owocami ŚDM. W ankiecie organizatorzy zadali młodym 2 pytania:
  • Co powiedział ci papież Franciszek w czasie ŚDM?
  • Co zamierzasz z tym zrobić?

Większość osób odpowiedziała, że najbardziej zapadły im w serca słowa papieża: „Znacznie łatwiej buduje się mosty, niż burzy mury”.

Wkrótce rozpocznie się również cykl rekolekcji po ŚDM: „Ogień dla nas i całego świata”. spotkania będą odbywać się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. W lutym 2017 r. rekolekcjonistą będzie kard. Luis Antonio Tagle, który był gościem Międzynarodowego Centrum Ewangelizacji ICE2016, zorganizowanym przez Zespół KEP ds. Nowej Ewangelizacji.

ZOBACZ, CO KARD. TAGLE POWIEDZIAŁ DO EWANGELIZATORÓW ICE2016!

 

Foto: krakow2016.com