Ewangelizatorzy diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej przygotowują się do nowej inicjatywy – Karawany Bożego Miłosierdzia.

karawana-1-18.09W dniach 1-18 września 2016 r. po rekolekcjach, które poprowadzi bp. Edward Dajczak i z jego pasterskim błogosławieństwem, ewangelizatorzy wyruszą na ulice miast i miejscowości w diecezji, by zanieść tam orędzie o Bożym Miłosierdziu.

„Wsłuchując się w głos Boży, od kilku lat budziło się w naszych sercach pragnienie bardzo radykalnego głoszenia Ewangelii. Rok temu rozeznaliśmy, że chcemy pójść głosić Jezusa nie posiadając zupełnie nic i każdego dnia wsłuchiwać się w głos Ducha Świętego w jakim kierunku i dokąd się udać” – mówią organizatorzy. „Temu prostemu głoszeniu Ewangelii będzie towarzyszył znak prawdziwej karawany ciągniętej przez dwa konie.”

To bardzo proste i radykalne głoszenie Ewangelii ma w przyszłości zaowocować tym, by taka karawana nieustannie wędrowała przez kolejne miasta diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Więcej informacji o przebiegu tego wydarzenia i o zapisach można znaleźć na www.miastopana.pl oraz pisząc na adres ewangelizacja777@gmail.com lub pod numerem telefonu 694 513 604