Gubin: Spotkanie organizacyjne przed kongresem

0
1070

W minioną sobotę odbyło się już drugie spotkanie organizacyjne, mające na celu przygotowanie  Pierwszego Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji oraz Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej Przystanek Jezus. Przed ekipą organizującą zaplecze techniczne stoi nie lada zadanie przygotowania jednego z najważniejszych w tym roku wydarzeń ewangelizacyjnych w Polsce .

Podczas spotkania zostały przedstawione propozycje nowoczesnych rozwiązań, które posłużą ekipie w pracy na odległość. Projekt jest aktualnie przygotowywany w kilku miejscach jednocześnie- Wrocław, Gubin, Warszawa itd. Odbyła się także prezentacja możliwości technologii mobilnych, które będą wykorzystane podczas kongresu oraz prezentacja programu do obsługi ekranów multimedialnych. Przygotowana została także wstępna architektura strony internetowej, która będzie służyła relacjonowaniu KNE oraz PJ.

Rozwój technologii informatycznych daje dzisiaj dużo możliwości, które można wykorzystać właśnie w dziele ewangelizacji. Okazuje się, że jest wiele dobrych narzędzi, po które trzeba po prostu sięgnąć…

Część ekipy już teraz wykonuje swoją “mrówczą pracę” i poświęca niemało czasu, aby podczas kongresu wszystko dobrze funkcjonowało. Warto wesprzeć ich w tym czasie modlitwą.

PS/B