Już w najbliższy weekend (9 i 10 grudnia) w Opolu i Raciborzu odbędą się spotkania dla całych rodzin w ramach Strefy Chwały Festiwalu, na które zaproszeni są wszyscy.

Hasło tegorocznego spotkania „Rodzina gwarantem bezpieczeństwa” kieruje uwagę właśnie na rodzinę, która stanowi ważny fundament zdrowego społeczeństwa, a jednocześnie w dzisiejszych czasach potrzebuje wsparcia.

Strefa Chwały Festiwal, na którą zaprasza Stowarzyszanie artystyczno-społeczne „Pracownia przyszłości”, jest wyjściem naprzeciw tym potrzebom. Dlatego w panelach dyskusyjnych i konferencjach w większości usłyszymy tych, którzy na co dzień są przede wszystkim małżonkami i rodzicami, a przy tym realizują się także w innych dziedzinach.

Wśród zaproszonych gości będą m.in.

  • Marcin i Monika Gomułka,
  • Radosław Pazura,
  • Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
  • Paulina Guzik.

Ważnym gościem Strefy będzie Wanda Półtawska, która w Raciborzu podzieli się swoim bogatym doświadczeniem związanym z wieloletnią pracą z małżonkami. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę nie zabraknie także wspólnej Eucharystii, ważnych treści i atrakcji przeznaczonych dla dzieci i młodzieży oraz bardzo dobrej muzyki.

Na scenie pojawią się New Life’m, Albo i Nie, skład Opolskiego Koncertu Uwielbienia i zespół uwielbienia rekolekcji Strefa Chwały Festiwal. Bogaty i różnorodny program pozwoli całej rodzinie w owocny i atrakcyjny sposób spędzić ten grudniowy weekend. Spotkania podczas Strefy stwarzają także przestrzeń dla kontaktów i rozmów z tymi, którzy wyznają podobne wartości.

Spotkanie w Opolu rozpocznie się 9 grudnia o godz. 10.00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Wrocławskiej 158, natomiast 10 grudnia zapraszamy do klasztoru Annuntiata przy ul. Starowiejskiej 152 w Raciborzu na godz. 9.30.

Na oba wydarzenia wstęp jest wolny.