Zapraszamy do zapoznania się z terminami kursów SNE św. Tymoteusza

 

Św. Paweł porównuje swoje życie i posługę do biegu, w którym doświadczenie zbawienia otrzymane od Chrystusa pod Damaszkiem przekazywał swoim uczniom. W Liście do Tymoteusza napisał:

„To, co usłyszałeś ode mnie, za pośrednictwem licznych świadków, przekaż ludziom godnym zaufania, aby i oni byli zdolni nauczać inncyh”.

2 List do Tymoteusza 2, 2

Słowa te są mottem naszej Wspólnoty, dlatego od roku 1995 prowadzimy Szkołę Nowej Ewangelizacji, której celem jest formowanie ewangelizatorów o nowej kerygmatycznej mentalności. Są to ludzie, których życie zostało przemienione przez Jezusa i nie mogą o Nim nie mówić innym.

Jeżeli chcesz, skorzystaj z propozycji kursów, które planujemy w nadchodzącym roku.

 

Kurs Apollos – 27-31 grudnia 2016 r.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kurs Nowe Życie – 27-29 stycznia 2016 r.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kurs Paweł – 23 lutego – 6 marca 2017 r.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kurs Jezus w czterech Ewangeliach – 28 kwietnia – 2 maja

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kurs Paweł – 6-17 lipca 2017 r.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

image-1080x675Cechą SNE jest praktyczność. To czego uczymy się w teorii, za chwilę możemy wykorzystać w praktyce: w spotkaniu z drugim człowiekiem, w osobistej relacji z Bogiem i w wielu innych sytuacjach codziennego życia.

Posługując w dziele nowej ewangelizacji, wielokrotnie wykorzystywaliśmy doświadczenie zdobyte w Szkole Nowej Ewangelizacji podczas Przystanku Jezus, rekolekcji szkolnych, akademickich, parafialnych, seminaryjnych, kapłańskich oraz wielu innych wydarzeń, a także dzieląc się wiarą w indywidualnych rozmowach z ludźmi, których Bóg stawiał na drodze naszej wspólnoty.

Szkoła Nowej Ewangelizacji jest dla nas doskonałym narzędziem do osobistego wzrostu, a także formacji naszych współpracowników.

Serdecznie zapraszamy!