6 czerwca na Jasnej Górze odbyło się spotkanie ewangelizatorów Przystanku Jezus, by podziękować Matce Bożej za dotychczasowe owoce ewangelizacji i zawierzyć jej tegoroczną XIX edycję PJ.

Podczas Apelu Jasnogórskiego ewangelizatorzy wyrazili gotowość do dzielenia się Dobrą Nowiną i towarzyszenia młodzieży przyjeżdżającej na Przystanek Woodstock. Modlili się także za zmarłych z grona ewangelizatorów PJ, oraz polecili Matce Bożej chorych, którzy w minionych latach byli uczestnikami PJ.

Ewangelizatorzy dzielili się świadectwami posługi, opowiadali o ludziach spotkanych na polach woodstockowych i o tym, jak Bóg stawał się im bliski w osobistym spotkaniu i modlitwie.

W czuwaniu wzięło udział około 60 osób z Gdańska, Warszawy, Łodzi, Lublina, Krakowa, Gubina, Tarnowa, Radomia, Częstochowy, a także Anglii, które ewangelizowały w poprzednich latach, a także sympatycy, którzy dopiero przygotowują się do udziału w Ogólnopolskiej Inicjatywie Ewangelizacyjnej “Przystanek Jezus“.

Tegoroczny Przystanek Jezus odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 29 lipca do 5 sierpnia. Do udziału w tym wydarzeniu zaproszone są osoby pełnoletnie, które w ciągu roku formują się w grupach, ruchach i stowarzyszeniach kościelnych.

Zapisy trwają do 30 czerwca 2018 r. Kliknij poniżej, by dowiedzieć się więcej i wziąć udział w PJ 2018.

ZAPISZ SIĘ