Serdecznie polecamy rekolekcje Czarno na białym, które poprowadzą ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE w Krakowie.

Po internetowych rekolekcjach adwentowych Misericordia et misera, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem i odbiorem wśród internautów, teraz dwaj Misjonarze Miłosierdzia zapraszają do udziału na żywo w rekolekcjach dotyczących sakramentu spowiedzi, a także uzdrowienia wewnętrznego, które dokonuje się w spotkaniu z miłosierdziem Pana.

Ten niesamowity czas będzie wypełniony słuchaniem słowa Bożego, modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne, spotkaniem i możliwością spowiedzi u prowadzących rekolekcje.

Dodatkowym atutem rekolekcji jest to, że odbędą się w wyjątkowym miejscu, jakim jest DOMUS MATER (ul. Saska 2c w Krakowie). Ośrodek Księży Sercanów oferuje pokoje o wysokim standardzie, doskonałą kuchnię, kaplicę z Najświętszym Sakramentem, miejsca do osobistej medytacji i modlitwy oraz do spotkania i rozmowy z innymi uczestnikami rekolekcji, a także wyjątkową obsługę gości.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

TERMIN: 2-4 lutego 2018 r.

KOSZT: 299 zł.

ZAPISY: TUTAJ