Drodzy Przyjaciele, wolontariusze-ewangelizatorzy Międzynarodowego Centrum Ewangelizacji,
w imieniu całej Ekipy ICE2016 gorąco dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas i bezinteresowną służbę w ramach Międzynarodowego Centrum Ewangelizacji w Krakowie.
Od naszego spotkania minęło już sporo czasu, ale w naszej pamięci pozostaje wciąż żywe wspomnienie tego, co wspólnie przeżyliśmy w Krakowie. Z rożnych stron docierają do nas świadectwa i sygnały uczestników, którzy dzielą się swoimi przeżyciami i wnioskami.
Mamy nadzieję, że również dla Ciebie był to dobry czas. Jeśli chcesz, możesz nam o tym opowiedzieć, pisząc na office@ice2016.pl
Aby przypomnieć sobie nasze spotkanie, zapraszamy Cię serdecznie do obejrzenia specjalnie przygotowanej galerii zdjęć. Link znajdziesz na końcu tego artykułu.
W Młodzieżowym Centrum Formacji w Gubinie regularnie spotykamy się z zespołem muzycznym posługującym w czasie ICE w Krakowie. Są to fantastyczne i pełne radości spotkania, które sprawiają, że ogień, który płonął w nas w czasie wspólnej posługi nie gaśnie, ale wciąż się w nas pali i pobudza do działania.
DOŁĄCZ DO GRUPY ICE2016
W NUBES DEI
Chcielibyśmy, aby nasze spotkanie w Krakowie i przyjaźnie, jakie tam nawiązaliśmy nie skończyły się i mogły trwać. Dlatego zachęcamy Cię – zarejestruj się bezpłatnie w Międzynarodowej Platformie Cyfrowej dla Nowej Ewangelizacji Nubes Dei i dołącz do grupy ICE 2016. Dzięki temu możesz podzielić się swoim świadectwem, a także zdjęciami z innymi uczestnikami ICE oraz otrzymasz dostęp do materiałów, które oni zamieszczą.
W ten sposób możesz razem z nami tworzyć międzynarodową społeczność ewangelizatorów, w których sercach pali się pragnienie, by Jezus był poznany, wybrany, pokochany i naśladowany przez naszych braci i siostry, którzy jeszcze Go nie spotkali.
WAŻNA PROŚBA
Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania Międzynarodowego Centrum Ewangelizacji w Krakowie podczas ŚDM. Pośród nich jesteś także ty. Choć byli tacy, którzy nam odradzali, mówiąc, że się nie da, z wiarą podjęliśmy to wyzwanie. Nie było to łatwe, ale wspólnie dokonaliśmy tego. Dziękujemy Bogu za to, że mogliśmy się spotkać i razem ewangelizować.
Z perspektywy minionych miesięcy widzimy owoce, jakie wydało ICE2016. Jesteśmy pewni, że było warto.
Ponieważ do zamknięcia projektu potrzebujemy jeszcze 250 000 zł, chcemy Cię zapytać, czy możesz nam w tym pomóc? A może znasz kogoś, kto jest w stanie wesprzeć to dzieło?
Jeśli tak, poniżej znajduje się numer konta.
Jeżeli możesz wesprzyj nas również modlitwą w tej intencji.
Konto na rzecz realizacji projektu:
mBank: 68 1140 1850 0000 2301 8600 1001
z dopiskiem: „ICE2016”
Konta dla przelewów zagranicznych:
BRE bank: PL 68 1140 1850 0000 2301 8600 1002 EUR
BRE bank: PL 68 1140 1850 0000 2301 8600 1003 USD
Kod SWIFT: BREX PL PW ZIE
Fundacja Cogito Ergo Credo
ul. Kresowa 258A, skr. poczt. 39
66-620 Gubin (PL)
Płatności elektroniczne
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Aby dołączyć do wspólnoty ICE2016 w Nubes Dei, kliknij w przycisk poniżej, zarejestruj się bezpłatnie, wejdź w zakładkę „Wspólnoty” i wyszukaj ICE2016.
Ze swojej z strony zapewniamy Cię o naszej pamięci w modlitwie. W Kampusie Nowej Ewangelizacji w Gubinie w każdy czwartek celebrujemy Eucharystię w intencji naszych Dobroczyńców i Przyjaciół. Masz w tym gronie swoje miejsce.
Do następnego spotkania na ścieżkach Nowej Ewangelizacji.
Ekipa ICE2016