Charyzmatyczne Dni Młodych Archidiecezji Białostockiej

0
2286
Charyzmatyczne Dni Młodych

Alumni Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku oraz wspólnota KAIROS zapraszają w dniach 28 – 31 sierpnia do Hermanówki (k. Białegostoku) gdzie już po raz trzeci odbędą się Charyzmatyczne Dni Młodych!

W tym roku nasze spotkanie opierać się będzie na 3 hasłach:
Prawda – o miłości Boga do Ciebie
Wolność – od grzechu i lęku
Życie – jakiego pragniesz

– mówi alumn Łukasz Ruminowicz. Te 3 hasła będą wyznaczać tematy kolejnych konferencji, ale Charyzmatyczne Dni Młodych to nie tylko konferencje i kolejne wkładane do głowy informacje. Tego wszystkiego, co będzie głoszone, będziemy chcieli przede wszystkim doświadczyć.

Charyzmatyczne Dni Młodych to czas osobowego spotkania z Bogiem. Czas, kiedy będzie można naprawdę doświadczyć Jego obecności i miłości, której tak bardzo pragniemy. Czas, kiedy Jezus będzie przynosił uwolnienie od grzechu, lęku i tego wszystkiego, co odbiera nam radość życia. Wreszcie czas, w którym będziemy mogli doświadczyć nowego życia, nie byle jakiego, ale życia w obfitości i w mocy Ducha Świętego, jakiego pragniemy i jakiego pragnie dla każdego z nas Bóg.

Zatem jeżeli:
-chcesz spotkać żywego Boga,
-nie widzisz sensu chodzenia do kościoła,
-chcesz doświadczyć prawdy, wolności i pełni życia,
-spotkałeś już Boga i chcesz pogłębić relację z Nim,
to jesteś w szczególny sposób zaproszony na Charyzmatyczne Dni Młodych.

Organizatorzy zapraszają młodzież szkół średnich, studentów i starszych.

Konferencje będzie głosił ks. Krzysztof Kralka SAC – dyrektor Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji, Pasterz Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym ‘Effatha’ w Lublinie, założyciel Wspólnoty ‘Przyjaciele Oblubieńca’.

Zapisy są prowadzone za pośrednictwem strony www.rekolekcje.bialystok.pl i potrwają do 12.08.2012 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać na facebook’u: www.facebook.com/charyzmatycznednimlodych lub pisząc na adres e-mail: chdm@rekolekcje.bialystok.pl

BZdsNE / MW