Bydgoszcz: Festiwal Nowe Spojrzenie (zapowiedź)

0
1821
Festiwal Nowe Spojrzenie

Już 1 czerwca w Bydgoszczy odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Nowe Spojrzenie – wielka impreza muzyczna o ogólnopolskim charakterze. Na scenie wystąpią uznani polscy artyści: T. Love, Full Power Spirit, Nocna Zmiana Bluesa, Promyczki Dobra i Hołd.

Koncertom towarzyszyć będą spotkania z ludźmi mediów, show-biznesu oraz artystami. Wystąpią m.in. publicysta Robert Tekieli, lider Nocnej Zmiany Bluesa i wirtuoz harmonijki ustnej Sławek Wierzcholski, Karol „Kay” Tomas – reprezentujący scenę hip-hopową i Emanuel Krzyżanowski, który wraz innymi „mężczyznami z przeszłością” tworzy formację BBBB – Bożą Bandę Byłych Bandytów. Obecnie jest terapeutą i profilaktykiem uzależnień.

Głównym celem festiwalu jest „rzucenie nowego spojrzenia” na Kościół i wiarę. – Chcemy pokazać ludziom, zwłaszcza młodym, że Kościół jest wspólnotą ludzi radosnych, pełnych pasji, a wiara atrakcyjnym sposobem na życie – powiedziała Antonina Wróblewska.

Aktualne informacje o festiwalu są dostępne na stronie internetowej: www.nowespojrzenie.com. Początek zaplanowano na godz. 15.00. Wstęp jest wolny, a festiwal odbywać się będzie na placu przy Bazylice Mniejszej św. Wincentego a Paulo. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła m.in. Katolicka Agencja Informacyjna.

jm / Bydgoszcz

 

___________________________________

Tekst umieszczony dzięki współpracy z serwisem www.kai.pl