Billboard ewangelizacyjny dla Waszej wspólnoty

0
1333

Chcemy podzielić się z Wami billboardem ewangelizacyjnym wykonanym przez nasz zespół w ramach inicjatywy „Misja Miast 2012”. Billboard wykonany jest drukiem solwentowym Jeti 3324 600dpi  na banerze winylowym (zgrzanie i zaoczkowanie co 50 cm), format 200x300cm.

KOSZTY
Praca została już opłacona przez naszych współpracowników. Jedyny koszt, który prosimy byście pokryli, to koszt druku. Zachęcamy Was do wspólnego zamówienia druku banerów we wrocławskiej drukarni, w której drukujemy nasze prace od lat. Wspólne zamówienie obniża koszty dla każdego z nas. Jeżeli wspólnie zamówimy 20 billboardów, wówczas cena druku jednego billboardu będzie wynosiła 180zł + koszt przesyłki.
Jeśli nie uda nam się zamówić 20 billboardów, wówczas cena druku jednego będzie wynosiła 222zł + koszt przesyłki.
Swoje odpowiedzi prosimy kierować na nasz adres: biuro@przystanekJezus.pl lub telefonicznie na numer naszego biura: 508 495 141. W zamówieniu prosimy o podanie adresu zamawiającego, na który ma zostać przesłany billboard.
Termin realizacji chcemy zamknąć do 6.04.2012 r., dlatego czasu jest bardzo mało. Informacja o Waszej decyzji musi do nas dotrzeć najpóźniej do 31.03.2012 r.

JAK TO DZIAŁA?
Bilbord został zaprojektowany jako część o wiele większego przedsięwzięcia. Na bilbordzie znajduje się:
•    hasło: „Co mam jeszcze zrobić, aby zwrócić twoją uwagę? Jezus”
•    kod QR, który dzięki telefonowi komórkowemu przenosi oglądającego na profil fb/PrzystanekJezus (ewangelizacyjny), gdzie przez miesiąc od 29.03 do 27.04 będzie prowadzona zaplanowana ewangelizacja.
•    numer 664 079 704, pod który wysyłając SMS o treści: TAK.JEZUS, osoba będzie przez miesiąc otrzymywać kerygmatyczne wiadomości prowadzące do zaproszenia Jezusa do swego życia.
•    Jeżeli jesteście zainteresowani mniejszymi plakatami w formacie A3, prosimy o kontakt drogą elektroniczną, a my prześlemy Wam dostęp do naszego serwera FTP, skąd będziecie mogli pobrać wersję do druku papierowego w tym formacie. W tym celu billboard został przeskalowany, ponieważ nie można go dowolnie powiększyć, czy pomniejszyć.

KTO ZA TYM STOI?
Organizatorem całości przedsięwzięcia jest:
Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji – Wspólnota św. Tymoteusza.
66-620 Gubin; ul. Kresowa 258; NIP: 926-14-34-191 KRS: 0000059009
Działamy pod wspólnym sztandarem Przystanku Jezus – Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej. Realizatorami całości są nasi przyjaciele, którzy stali się strategicznymi sponsorami całości. Inicjatywa nie jest dochodowa, ale wpisuje się w działania mające na celu wspieranie Nowej Ewangelizacji. Nad realizacją opiekę sprawują: Robert Kościuszko – rzecznik prasowy Przystanku Jezus oraz ks. Artur Godnarski – sekretarz Zespołu Konferencji Episkopatu Polski do spraw Nowej Ewangelizacji.

CO DALEJ?
Billboard staje się Waszą własnością i możecie z nim zrobić, co uważacie za słuszne. My natomiast chcemy Wam podpowiedzieć, że możecie go ze sobą zabrać na Przystanek Jezus, gdzie będziemy umieszczać nasze billboardy i wspólnie możemy zrobić niezłą akcję na polu Przystanku Woodstock. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak ta kampania zadziała. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły. Możemy ją kontynuować dłużej niż przez miesiąc, ale musimy widzieć taką potrzebę.

Zapraszając do współpracy
ks. Artur Godnarski & Przyjaciele