Wolontariusze z 30 krajów świata rozsianych na 6 kontynentach. W takim gronie spotkamy się niebawem w Krakowie w Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji.

 

khempgppajaehemn

Ewangelizatorzy z:

Anglii, Australii, Austrii, Belgii, Bośni, Brazylii, Chorwacji, Egiptu, Filipin, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Litwy, Malezji, Mauritiusu, Mołdawii, Niemiec, Nowej Zelandii, Pakistanu, Polski, Rosji, Singapuru, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szkocji, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy i Wybrzeża Kości Słoniowej

będą dzielić się Ewangelią z mieszkańcami i gośćmi Krakowa, którzy przyjadą na Światowe Dni Młodzieży. Każda z grup przygotowuje swój unikalny program ewangelizacyjny zawierający przepowiadanie kerygmatyczne, świadectwa, różne formy twórczości oraz wspólną modlitwę. Programy zostaną zaprezentowane na 5 scenach w strategicznych miejscach Krakowa.

Spotkanie ewangelizatorów w ICE2016 będzie wyjątkowym czasem dzielenia się wiarą, doświadczeniem posługi w różnych zakątkach świata, a także okazją do przeżycia jedności Kościoła w jego różnorodności.