Z każdym kolejnym dniem nasze spotkanie w ramach Międzynarodowego Centrum Ewangelizacji (ICE) jest coraz bliżej! W ostatnim czasie w naszym biurze przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów z liderami wspólnot z Polski, które już zadeklarowały swoją obecność i chęć ewangelizacji w ramach ŚDM. Dobrze jest widzieć tak wiele zgłoszeń z całej Polski! Do tej pory swój przyjazd zadeklarowało ponad 800 ewangelizatorów z 26 grup ewangelizacyjnych z naszego kraju i ok. 3,5 tysiąca ze wszystkich kontynentów.
Swoją obecność potwierdzili: bp Grzegorz Ryś (Kraków), Abp Rino Fisichella (Watykan) – Przewodniczący Papieskiej Rady ds. Krzewienia Nowej Ewangelizacji, Abp Jose Arenas (Watykan) – Sekretarz Papieskiej Rady ds. Krewienia Nowej Ewangelizacji, Jose Prado Flores (Guadalajara – Meksyk) – Dyrektor SESA, Albert Galea (Malta) – Dyrektor ACCSE 2033 Europa, o. Gino Henriques – Dyrektor ACCSE 2033.
Zapraszamy ewangelizatorów z całej Polski do udziału w Międzynarodowym Centrum Ewangelizacji (www.ICE2016.pl). Zapisy trwają jeszcze do końca stycznia 2016r.

Chcemy razem podjąć misję ewangelizacyjną na rzecz młodych. Bądź w gronie ludzi rozpalonych Ewangelią w dniach 18-31 lipca 2016r.