Przekazujemy zaproszenie od Krajowej Służby Komunii CHARIS na czuwanie młodych on line z papieżem Franciszkiem. Wydarzenie odbędzie się 31 października o 22.00 czasu polskiego.

“Kochani Bracia i Siostry, wszyscy utożsamiający się ze “Strumieniem łaski”!

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie w imieniu Krajowej Służby Komunii (KSK) CHARIS w Polsce.

Przekazujemy Wam dobrą informację, że pomimo przesunięcia konferencji CCC2 na przyszły rok, prace związane z powołaniem KSK trwają i mamy nadzieję, że 6 listopada inicjatywę gromadzącą obecnie bardzo wiele środowisk przedstawimy oficjalnie kilku biskupom i uzyskamy ich poparcie, błogosławieństwo oraz zgodę na reprezentowanie naszej inicjatywy w Konferencji Episkopatu Polski.

Z wielką radością chcemy również zaprosić Was do włączenia się w inicjatywę „Stworzeni do Wielkości” podjętą przez Międzynarodową Służbę Komunii i skierowaną do Odnowy, a szczególnie młodych całego świata.

Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się 31 października o godz. 22:00 na stronie charisksk.pl

Dodatkowo, z jeszcze większą przyjemnością, chcemy Was zaprosić do tej transmisji pół godziny wcześniej, czyli o godz.  21:30, na nasz, polski akcent tego świętowania. 

Przez te 30 minut chcemy Wam przybliżyć osoby z grona Krajowej Służby Komunii oraz biskupów, którzy w tej wstępnej fazie nam towarzyszą i błogosławią. Mamy nadzieję, że każdy z nas będzie mógł to zrobić osobiście, a infekcje, które nas nękają na różne sposoby, nam nie przeszkodzą. Przygotowujemy też kilka krótkich świadectw z różnych posług w obszarach podkreślanych przez CHARIS. 

Międzynarodowa część spotkania, która zacznie się o 22:00 będzie uświetniona wystąpieniem Papieża Franciszka. Mam nadzieję, że spotkamy się też z o. Raniero, przepraszam Kardynałem Raniero Cantalamessą. 

Bardzo serdecznie każdego z Was zapraszamy. Bardzo prosimy  też, abyście rozesłali to zaproszenie do swoich środowisk. To nasza pierwsza taka inicjatywa wspólnie organizowana. Stańmy razem! Do modlitwy, do uwielbienia, do posługi, do świadectwa!

Z chrześcijańskim pozdrowieniem – Bracia i Siostry z Krajowej Służby Komunii”